To, že jsme se rozhodli zkusit školku Vyšehrad Monsters (nevěděli jsme do čeho jdeme, jen nám to bylo sympatické), bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli pro syna Lukáška udělat. Užil si neskutečně nabité 3 roky a to nejen zážitky, ale hlavně porozuměním, obrovskou empatií a láskou ze strany všech učitelek (Ivuška, Chloe, Bára,.....a babička Hanička ) a učitelů (David, Kyle....). Těšil se každé ráno do školky a na všechny výlety (Spring + Winter camp, naučné výlety po Praze, návštěva seniorů,...). Dnes již prvňáček se steskem vzpomíná a chtěl by se k vám vrátit. Strašně moc vám děkuji za to, co všechno jste mu dali (jak po rozvojové a jazykové stránce, tak i osobnostní) a zároveň, jakým způsobem školku vedete s neustálým upřímným úsměvem, klidem a láskou k dětem. U vás si žádné dítě nemůže připadat jako outsider a to je pro rozvoj dítěte nejdůležitější.

Šárka Polehlová

Školka Vyšehrad Monsters byla pro Šimona laskavou procházkou, přívětivostí, radostí v období navazování vztahů s okolím, mimo rodinu. Šimon Monsters miloval a moc rád do školky chodil. Všichni vyučující, včetně zahraničních spolupracovníků se k dětem chovali s úctou a respektem. Smíšená skupina dětí, kde se klade důraz na pomoc a spolupráci mezi dětmi, Šimonovi moc pomohla při tvoření zdravých mezilidských vztahů, důvěry a sebevědomí. Školku Monsters považuji za výborný vklad do Šimonova života. Děkuji za to.

Janek Dobal

Monsters školku Vyšehrad můžeme vřele doporučit. Přístup učitelů k dětem je velmi vstřícný. Děti tráví většinu dne venku na různorodých procházkách a i díky tomu za celý rok nebyli kluci téměř nemocní. Zároveň jsme kvitovali komunikaci v anglickém jazyce. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchu cele školce.

Martina Zachardová

Není jednoduché zorientovat se v poměrně široké nabídce soukromých školek a hlídacích center. Dali jsme na doporučení známých, kteří nám představili učitelku Barboru a nelitovali jsme. Dcera byla ve školce spokojená, její rozvoj jak po stránce jazykových znalostí v angličtině tak i osobních dovedností byl až překotně rychlý a přesto přirozený. Ač výukový program probíhal v angličtině, dcera byla velmi dobře připravena na vstup do běžné základní školy. 
Domů se nám vracelo spokojené, někdy i poměrně umazané dítko od každodenních aktivit venku, které se do školky každý den těšilo. 
Barboru rádi doporučíme i pro vaše dítě.

Zuzana Uherková

Barbora bola učiteľkou mojej dcéry Lili a bola to veľmi pozitívna skúsenosť. Lili i jej bývalé spolužiačky dodnes radi spomínajú na bezprostredný, kreatívny a priateľský prístup vďaka ktorému sa vždy tešili chodiť do škôlky. Barbora dokázala skĺbiť priateľský vzťah s deťmi a zároveň si u nich udržať rešpekt a pozornosť. Bolo to zásluhou veľkej invencie pri príprave programu ktorý dokázal deti zaujať.
Čo si zaslúži pozornosť je prepracovaný program v angličtine. V Prahe nie je veľa materských škôl ktoré sa tak dôsledne venovali výuke deti v angličtine. Veľký rozdiel je v tom, že angličtina nebola samostatný predmet, ale deti sa učili všetkému priamo v angličtine. To je zásadný rozdiel, pretože deti prijímajú tým pádom angličtinu ako niečo veľmi prirodzené. Potvrdenie efektívnosti tohto prístupu je, že dcéra získala výborný základ na ktorom mohla budovať a dnes úspešne študuje na 8 ročnom gymnáziu kde veľkú časť predmetov absolvuje v angličtine. 
Barboru ako učiteľku pre vaše deti môžem rozhodne odporučiť.

Ľubomír Červeňák

S Barborou, jako paní učitelkou jsem se poprvé setkala asi před 10 lety, kdy dcera Alžběta navštěvovala anglickou mateřskou školku na Nových Butovicích. Díky její trpělivosti, vstřícnosti a kreativitě se okamžitě stala milovanou Bárou. Alžbětě se líbily její výtvarné projekty, výlety do přírody i školky v přírodě na horách s výukou lyžování. A to vše v angličtině bez stresu a v pohodě. 
Alžběta angličtinu nikdy nevnímala jako něco nepřirozeného nebo nuceného. Naopak. Komunikace v angličtině ji nedělala nikdy žádné problémy. 
Kdybych měla další děti, bez obav bych je svěřila zase Báře.

Martina Literová

Markéta S. je jednou z těch krásných duší, ke které Vaše dítě okamžitě cítí důvěru a je s ní uvolněné a hravé od prvního okamžiku. Známe Markétu již několik let a naše čtyřletá dcera se na jejich společný čas vždycky moc těší, a to i třeba po měsících proluky, kdy cestujeme mimo zem. Co více, Markéta je vysoce zodpovědná, všestranně šikovná a její splněné profesní ambice dokazují houževnatost a schopnost dosáhnout cíle. Prostředí školky a zároveň její vlastní projekt je pro Markétu ideální kombinace; miluje děti a hravost, ale také má silné organizační schopnosti, smysl pro pořádek a touhu po osobním vývoji, jímž podnikání s partnery určitě je. Bez výhrad doporučuji Vyšehrad Monsters všem, kteří mají zájem o pražskou anglickou školku, vedenou laskavými expertkami v oboru!

Petra Sokolová

Barču znám již mnoho let a vím, že je to velmi milý, obětavý a schopný člověk, který vaše děti bude mít rád a bude se jim plně věnovat.
Vzhledem ke svým bohatým zkušenostem s výukou angličtiny dětí, je to opravdu profesionál ve svém oboru.
Mluvím, ze svých vlastních zkušeností, protože v podstatě "odučila a vychovala" :-)) mé děti, které ji měly velmi rády a doteď na ni vzpomínají a když se zadaří, tak se sní i občas během roku setkají.
Obě dvě děti dnes plynně hovoří anglicky a syn v tomto roce zvládl i FCE zkoušky bez sebemenších provlémů.
Kdybych měla ještě někdy nějakého caparta, neváhala bych ani minutu a svěřila své dítko do péče paní učitelky Báry a jejích kolegyň.
Přeji tomuto úžasnému projektu hodně sil a hodně nových malých žáčků, pro které bude angličtina, ta nejpřirozenější věc na světě.

Gabriela Stránská

Please reload

Další reference najdete také na aglické verzi stránek.

 

Máte-li sami zkušenost s Vyšehrad Monsters nebo kýmkoli z členů týmu, budeme velmi rádi za referenci, kterou nám dovolíte uveřejnit a za kterou předem děkujeme.